2014. április 14-én, hétfőn 8.00-9.30 óra között kerül megrendezésre az A épület A/1 előadójában a „Turizmus határok nélkül” című program.

Az ANTOR (Association of National Tourism Organisation Representatives), azaz a Magyarországon működő nemzeti turisztikai képviseletek szövetsége és a GTK Turizmus Intézeti Tanszék közös rendezvényén bemutatkozik Franciaország, Ciprus, Málta és Szlovákia.
Az előadásokat követően a résztvevők kvízjátékban vehetnek részt, melynek helyes kitöltői között a turisztikai képviseletek értékes felajánlásait sorsoljuk ki.
Legyél Te is egy élménnyel gazdagabb!
Gyere el és szólj lakótársaidnak is!













Ismét megrendezésre kerül a Világjáró Klub – Fényképes élménybeszámoló a Központi Kollégium olvasótermében. Március 11-én, kedden 19.00 órai kezdettel Lantos Gábor újságíró tart előadást „100 nap északon” címmel.




A Pannon Egyetem Turizmus Intézeti Tanszék Folyosógalériáján (A épület I. emelet) 2013. szeptember 16-tól november 30-ig Kovács András „Fotóim” című kiállítás látható.