Itt az alkalom, hogy jelentkezz 2021 legnagyobb hazai online esettanulmányi versenyére!

A jelentkezés feltételei:

3-6 fős csapatok jelentkezését várják, ahol a résztvevők közül legalább egy aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik. A versenyben való részvételhez semmilyen szakmai végzettség vagy előzetes szakmai tapasztalat nem szükséges. Ha úgy érzed szívesen próbára tennéd magad és örömmel foglalkoznál izgalmas szakmai feladványokkal, ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Miért éri ez meg neked?

Egyrészt, mert belekóstolhatsz egy valódi szakmai feladat megoldásába, amit hazai piacvezető cégek raktak össze. Másrészt a szakma legjobbjaitól kaphatsz személyes visszajelzést munkádra, amiből rengeteget tanulhatsz. Nem mellesleg pedig szuper nyereményekkel gazdagodhatsz, pénzdíj vagy akár szakmai gyakorlati hely/főállás formájában.

3 kategóriában indulhattok:

IT / Tech
Feladat:
Még nem került kihirdetésre.
Bővebb info és jelentkezés itt >>>

Business Development / Innovation – melyben az OTP Bank Magyarország működik közre partnerként.
Feladat:
Tervezz vállalati innovációs nagykövet programot! Egy jól felépített program hatással van a vállalat termelékenységére, a kollégák elkötelezettségére és ösztönözni a belső innovációkat. De milyen egy jól felépített, üzletileg is megalapozott program?!

Marketing / Sustainability – közreműködő partner a BCSD Hungary
Feladat:
Hogyan tennéd zöldebbé és fenntarthatóvá a campusod? És hogyan lehetne elérni, hogy minél több egyetemista szívügye legyen a fenntarthatóság? Mondjátok meg Ti kreatív tervekkel és izgalmas marketing kommunikációs megoldásokkal!
Bővebb info és jelentkezés itt >>>

FONTOS TUDNI: A jelentkezést követően, minden információt, valamint a konkrét esetleírásokat e-mail-ben fogják megkapni a csapatok.

Jelentkezési határidő: 2021. március 28 23:59

Oldjátok meg a vállalati feladványokat és prezentáljatok szakmai zsűri előtt!

Kategóriánként 500 000 Ft pénzdíj és szakmai gyakorlati és állás lehetőségek várnak rátok!

(Kép: blog.zyntern.com)