Varga Anna

Ismét megrendezésre kerül a Világjáró Klub – Fényképes élménybeszámoló a Központi Kollégium földszinti tanulójában (8200 Veszprém, Egyetem u. 12.). 2015. március 11-én, szerdán 19:00 órától “Rizs, sajt, chili” – etnobiológusként Bhutánban címmel Varga Anna, ökológus-etnobiológus tart előadást.

Bhután magával ragadó természeti környezete, változatos élővilága, gyéren lakott, érintetlen tájai, földműves hagyományai és az itt lakók évszázadok során kifejlődött buddhista szemlélete sok laikust és szakembert vonzanak.

Anna Bhutánban vett részt egy etnobiológiai konferencia szervezésében, s utazási élményeit lenyűgöző fényképeken örökítette meg. Az est folyamán személyes történeteken keresztül osztja meg velünk kint szerzett tapasztalatait, miközben észrevétlenül az etnobiológia módszereibe és eredményeibe is beavat minket.

Mindenkit sok szeretettel teával és teasüteménnyel várunk!
Hogy még otthonosabban érezd magad, hozd el kedvenc bögrédet is!

Kalandorok ne kíméljenek!

Tarts velünk a Facebookon is: https://www.facebook.com/VilagjaroGTK