A gárdonyi Vital Hotel Nautis****superior wellness és konferencia szálloda lehetőséget kínál Turizmus-Vendéglátás szakos hallgatók részére, szakmai gyakorlat eltöltésére a következő pozíciókban:

Recepciós, Wellness recepciós, Londiner, Felszolgáló

Amit biztosítanak:
– Rugalmas munkaidő
– Igényes munkakörnyezet
– Könnyű megközelíthetőség akár tömegközlekedéssel is
– Étkezés
– Lehetőség a szakma megismerésére, a tanultak alkalmazására egy fiatalos, lendületes csapatban.

A megkereséseket fényképes önéletrajzzal, illetve a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az info@hotelnautis.hu e-mail címre várják!

A szálloda teljes munkaidős recepciós pozícióba is keres munkaerőt.

Elvárások:
– Szakirányú végzettség
– Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
– Határozott, magabiztos fellépés
– Precíz, pontos munkavégzés
– Kiváló problémamegoldó készség
– Kedves, vendégközpontú hozzáállás
– Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point stb.)

– Versenyképes fizetés, egyéb juttatásokkal
– Utazási hozzájárulás
– Étkezés
– Fiatalos csapat, segítőkész, barátságos kollégák

A megkereséseket fényképes önéletrajzzal az info@hotelnautis.hu e-mail címre várják!

(Hirdetés feltöltve: 2022.01.25.)