Tourinform Veszprém„A Veszprémi Turisztikai Nonprofit Kft., mint helyi TDM szervezet 2009 óta működik a városban és üzemelteti az 1998 óta létező turisztikai információs és marketing irodát (Tourinform Veszprém) valamint 2014 óta a Kossuth utcai turisztikai információs pavilont.

Az elmúlt 18 év alatt folyamatos és sikeres volt az együttműködés a Pannon Egyetemmel. Az irodai munkát legtöbbször a nyári szezonban segítették az egyetem hallgatói és szerezték meg nálunk szakmai gyakorlatukat. A gyakornokok kiváló szakmai kompetenciákkal, megfelelő nyelvtudással rendelkeztek, érdeklődőek voltak és hamar beilleszkedtek a munkahelyi környezetbe, így bátran ajánlottuk őket a jövőbeni munkaadóik részére.”

Bérczi Beáta
ügyvezető
Veszprémi Turisztikai Nonprofit Kft.