Svájci SWISS Hospitality Academy-nél 2023 nyarán ismét lesz lehetőség Svájcba 4 hónapos gyakornoki munkát végezni, június 11-től – 24.- ig a nagyon értékes, két hetes tanüzemi felkészítés zajlik le Weggisben, Június 24.-től október 10.-ig pedig a 3.5 hónapos éttermi , szállodai gyakorlat követi , kihelyezve a partner szállodákba és éttermekbe Svájcban!

A négy hónapos gyakorlat alatt teljes ellátás , szállás és biztosítás jár a gyakornokoknak + ehhez jön a havi 870.- CHF netto ellátmány.

A gyakorlatra 18 és 26 év közötti fiatalok jelentkezhetnek . Feltételek: szakmai elhivatottság, szakirányú iskolai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok , jó német nyelv tudás !

Szerezz új nemzetközi élményeket! A megkereshető pénz mellett ajánló levélre is szert tehetsz – ami a későbbiekben nagy segítség lehet hazai és külföldi állás keresésénél!

A felvételi beszélgetésekre február 27- én Budapesten, 28-án Nyiregyházán és Békéscsabán kerül sor.  A pontos helyszínek végett érdeklődj a hoteldelporto1@gmail.com e-mailcímen, vagy Koncz Tamásnál a +36-30-95-66-500 telefonszámon.

Bővebb információ itt >>>

Jelentkezési lap elérhető itt >>>

Ehhez a szakmai gyakorlathoz sajnos Erasmus+ ösztöndíjat nem lehet igénybe venni.

(Hirdetés feltöltve: 2023.02.02.)