plakatSzakkollégiumként kötelességünknek érezzük, hogy a nagyérdemű előtt megmutathassuk kiválóságaink szakmai munkáit. Ennek  első nagy lépése az általunk megszervezett konferencia lesz, melyet 2010. március 24-26-ára tervezünk és szervezünk.

Szeretnénk, ha az első egy igazi, emlékezetes szakmai beszámoló lenne, ahol nemcsak saját Szakkollégistáink, egyetemünk hallgatói, hanem más egyetemek, főiskolák gazdasági- és vezetéstudományi hallgatók is részt vennének rajta.

A rendezvényen a jelentkezett hallgatók bemutathatják, hogy mivel is töltötték éves kutatói munkájukat. Mind írásos, mind pedig kommunikációs készségeiket felkért bírálok pontozzák és értékelik majd. A hallgatók által tartott előadások felkért szakmai bizottság előtt hangzanak el. A következő években szeretnénk egyre nagyobb körben meghirdetett rendezvénnyé válni.

Várunk minden kedves érdeklődőt sok szeretettel:
Németh Anikó