logotransv3 copy 2

Egy sikeres tanévet tudhat maga mögött a Harsányi János Szakkollégium. Tehetséges, szorgalmas és vidám szakkollégistákat tudhattunk ez évben a soraink között, akik a szakkollégium rendezvényein (előadások, tréningek és workshopok), a I. Harsányi János Gazdasági és Menedzsment Szakmai Konferencián is helyt álltak.

Felvételt hirdetünk azon felsőbb éves Gazdaságtudományi Karos hallgatók részére, akik a 2011/2012. akadémia tanévben szeretnének hozzánk csatlakozni.

Várjuk, azon gazdaság és vezetéstudomány iránt elkötelezett hallgatók jelentkezését, akik a Pannon Egyetem oktatási tevékenységén túlmenően szakmai képzésben, önképzési lehetőségekben is szeretnének részesülni, továbbá tudományos és szakmai tevékenységet végeznek vagy szeretnének végezni érdeklődési körüknek, szakterületüknek megfelelően.

febi_plakat_kicsi

Mit nyújtunk még?

• ideális körülményeket biztosítunk a nyugodt tanuláshoz, a tudományokban való elmélyüléshez
  • csendes és festői környezet
  • kilátás a Benedek-hegyre, a Szent István Völgyhídra, Veszprém városára
  • pezsgő szakmai élet
  • személyes találkozás lehetősége gazdaság- és vezetéstudományok elismert szakembereivel
  • hallgató és oktató közötti közvetlenebb kapcsolat
  • lehetsz más kollégium vagy akár albérlet lakója is, akkor is közénk tartozhatsz

Mit is kell tenned, hogy tagunk légy?

• Írj egy önéletrajzot és egy motivációs levelet!
  • Juttasd el június 5-éig vagy június 19-éig e-mailben a részünkre.
  • Gyere el felvételi elbeszélgetésünk egyikére, amelyeket 2011. június 8-án illetve 2011. június 22-én délután15:00-tól tartunk a Harsányi János Szakkollégiumban.
  • Légy Önmagad és győzz meg minket, hogy Te is fiatal kutatóink egyike vagy!

Elkészült önéletrajzodat és motivációs leveledet a harsanyi@vekoll.uni-pannon.hu címre.

Felmerült kérdéseiddel fordulj hozzánk bátran a fenti e-mail címen és keress bennünket bátran a facebook-on illetve a harsanyi.kollegiumok.uni-pannon.hu oldalon.