Július 14-én 18.45-től Élő Márton, azaz Dr. Dermot az Irie Maffia fúvósa és zeneszerzője mesél az új zenei irányzatokról.  Dermot főként dancehall és reggae stílusokban működik. 2000 körül kezdte tevékenységét a Tilos rádió égisze alatt, azóta több formációban dolgozott.

„Élő Márton (Dermot) Dj, mpc:

1981. október 29-én született Budapesten, tanulmányait a Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtan szakán végezte 2006-ban. Az egyetem mellett kezdte a DJ szakmával való ismerkedést. 2001 óta játszik a Tilos Rádióban, ezen kívül az ország szinte összes nagy városában fellépett.  Körülbelül 2000-2500 lemeze van (mesével és perui népzenével együtt). Kedvelt stílusai a jazz, hip-hop, breakbeat, garage, headz, dancehall, reggae, mese, perui népdalok, stb. Egyéb projektjei: Love Alliance – DJ Bosival (2002-2004), 2003 óta a Gimmeshot Crew tagja, 2005-ben az Irie Maffia zenekar megalapítója, a Paso Roots Rockers és a Barabás Lőrinc Eklektric tagja.” (Forrás: muzsikus.hu)