A Camp America program, illetve az AIFS, az egyik legnagyobb szervezetként működik, 1969 óta. Évente több mint 8000 fiatalt közvetít 25 országból világszerte az USA több száz nyári táborába. Magyarországon 2018 óta a Meló-Diák Hálózattal együttműködve biztosít lehetőséget fiataloknak a J1-es kulturális csereprogramban való részvételre. Táboraikat rendszeresen látogatják a budapesti irodából!

Mit ajánlanak?

Amerikai munkát nyári gyerektáborokban szállással és ellátással gyerekfelügyelőként (counselor) vagy kisegítő személyzetként (campower/support staff) minimum 9 hétig, valamint utazgatási lehetőségét az USA-ban a munka befejezte után!

2022-ben a közel 300 kiutazott jelentkező csodás élményekkel tért haza, csatlakozz jövőre Te is!

Amit fizetned kell (2023-as, új jelentkezőinkre vonatkozó árak!):Ha 2023. január 30-ig jelentkezel, akkor a jejelntkezési díj 100€, a programba való részvétel pedig 439€, azaz összesen 539€.

(Ha már korábban részt vettél a Camp America, vagy más táboroztató programban, akkor a programdíj számodra 340€.)

Részletfizetési lehetőséget is biztosítanak számodra! A 100€ jelentkezési díjat, sikeres interjú esetén kell csak fizetni. A fennmaradó összeget, a programdíjat pedig további részletekben.

Egyéb költségek:

– 160$ vízumdíj (az Amerikai Nagykövetségnek)
– vízum fotó (A Camp America irodájában ingyenes)
– nyárvégi utazgatás költsége

Fontos: A programdíj tartalmazza a retúr repjegyet! (De elhelyezés után lehetőséged van saját repjegyes opciót is kérni).

Amennyiben nincs meg a kellő tőkéd, a Meló-Diák segít! Belföldi diákmunkáinkkalnem csak pénzt, de tapasztalatot is szerezhetsz a tábori munkához!

Amit a Camp America csomagban kapsz:

– ingyenes szállás, ellátás a táborban
– retúr repülőjegy
– egészségügyi biztosítás a teljes útra
– részvétel virtuális és személyes állásbörzéinken
– új online lehetőségek, hogy magad válassz tábort, vizsgáidhoz igazítva
– Zsebpénz. Munkádért természetesen pénzt is kapsz. (A juttatások Kalifornia államban magasabbak.)

Biztonság:

Amennyiben az utazás bármilyen esetleges betegséghez köthető ok miatt meghiúsul, a programdíjat teljes egészében visszakapod, a €100 jelentkezési díjat pedig 2024 (vagy 2025) nyarára átviheted.

A fentiek mellett lehetőséget kínálnak még Au Pair munkára is, melyhez hallgatói jogviszony sem kötelező. Ha ez utóbbi érdekelne, akkor a aupair@melodiak.hu címen tudsz jelentkezni.

A fenti ajánlatok bármelyikére tudsz jelentkezni itt >>>