dijA Gazdaságtudományi Karon folyó kutató- és fejlesztőmunkához kapcsolódóan regionális innovációs pályázaton diák kategóriában első helyezést ért el Kovács Viktor. A díjjal az értékelő bizottság a Szervezési és Vezetési Tanszéken folyó kutató- és fejlesztőmunkát is elismerte. A kifejlesztett újszerű munkatanulmányozási rendszert több vállalatnál, közöttük – a kedvező tapasztalatok alapján – a Nassmagnet német anyacégénél is bevezették. Az eredményeket a Kar az oktatásban is hasznosítja.

A díjat Magyar Dániel, a regionális innovációs ügynökségeket hálózatba tömörítő RIÜNET soros elnöke és Égi Tamás, Székesfehérvár alpolgármestere adta át 2011.március 23.-án Kovács Viktornak. Helyezést ért el Német Anikó logisztikai menedzsment szakos hallgatónk, aki szintén a Szervezési és Vezetési Tanszéken végzi kutatómunkáját.

Eredményeikhez gratulálunk!