image.aspx2014. november 12-én megjelent a HVG rangsor – Diploma 2015 különszám, tíz képzésterület és több mint negyven szak rangsorával.

Nagy örömünkre szolgál, hogy a HVG friss felsőoktatási rangsorában a Pannon Egyetem az oktatói és hallgatói kiválóság alapján a rendkívül előkelő 6. helyen áll.

Az összesített rangsor összeállításakor figyelembe vették a nappali alap- és osztatlan képzésekre első helyen jelentkezők számát, a felvettek pontátlagát, a B2-es vagy C1-es nyelvvizsgával felvett hallgatók átlagát, a középiskolai tanulmányi versenyeken kiemelkedő helyezést elért elsőévesek számát, a tudományos fokozattal rendelkező oktatók számát és arányát, az egy – tudományos fokozattal rendelkező – oktatóra jutó nappali tagozatos hallgatók számát, valamint az MTA-címekkel rendelkező oktatók arányát.

Forrás: eduline.hu