Az Európai Bizottság által meghirdetett ERASMUS+ Program keretében 2018-ban „LELLE2 – Tanuljunk meg tanulni! – Tanulási készségek fejlesztése középiskolai diákok számára” címmel nyert pályázati támogatást a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara által vezetett konzorcium.

Az Európai Unió 297.386,- euró összegű támogatást nyújt a 2018. szeptember 1-jén elindult 2018-1-HU01-KA201-047839 azonosító számú projekthez, amelynek tervezett befejezési dátuma 2020. december 31.

A Gazdaságtudományi Kar által vezetett stratégiai partnerség projekt megvalósításában az Eszterházy Károly Egyetem – Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet, a Nemzeti Oktatási Intézet (Szlovákia), a MARIANUM Egyházi Iskolai Központ (Szlovákia), a Téglás Gábor Gimnázium (Románia), a Kuressaare Gimnázium (Észtország) és a Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola vesznek részt.

A projekt keretében 2018. október 8-9-én kerül megrendezésre az első projekttalálkozó a Gazdaságtudományi Kar szervezésében.