Projektek és üzleti folyamatok tervezése, nyomonkövetéseA Pearson Kiadó gondozásában megjelent Kosztyán Zsolt Tibor: Projektek és üzleti folyamatok tervezése, nyomonkövetése című könyve.

Dr. Kosztyán Zsolt Tibor a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának docense, a Kvantitatív Módszerek Intézeti Tanszék vezetője. Könyvében több, mint 10 éves kutatómunkájának eredményeként olyan módszereket tár fel, amelyekkel egy projekt vagy üzleti folyamat idő-, költség- és erőforrásigényét lehet a szervezet céljainak megfelelően optimálni. A könyv tartalmazza a témában megjelent legfontosabb módszertani, gyakorlati eredményeket kiegészítve a saját és kollégái által végzett módszertani fejlesztésekkel.

A könyv alapjául szolgáló kutatás a Bolyai János Kutatási Ösztöndíj, valamint az Európai Unió és Magyarország, a TÁMOP 4.2.1.D-15/1/KONV-2015-0006 azonosító számú, „Ösztöndíj magyar és külföldi hallgatóknak és kutatóknak – A kőszegi innovációs kutatóbázis és tudásközpont fejlesztése a Pannon Egyetem oktatási és kutatási hálózatának keretében” c. projekt támogatásával készült.

„Your lecturer has created this personalised learning resource to support your studies. It containes Pearson content from our world-renowned textbook authors, and often also industry case studies and articles. It includes just the bits your lecturer knows you need – nothing extra! They may also have included their own, bespoke, learning materials specific to your course.”

Pearson