P1000020Az American Corner  „Study int he USA” következő összejövetelén olyan tippeket és tanácsokat kaphattok, amik abban segítenek, hogy sikeres felvételit tegyetek, és megkezdhessétek tanulmányaitokat az általatok kiválasztott amerikai egyetemeken, valamint lesz szó a felvételi eljárásokról és követelményekről is. Vendégük lesz Barbara Coons, Fulbright ösztöndíjas amerikai diák a University of Pennsylvania-ról, aki megosztja az érdeklődőkkel az amerikai felsőoktatásban szerzett tapasztalatait.
Az oktatási tanácsadás magyar nyelven angol nyelvű vázlat alapján történik, a beszámolók angol és/vagy magyar nyelven zajlanak.
Regisztrálni a veszprem@americancorner.hu e-mail címen lehet.
Az első 5 regisztráló 1Gigabyte-os EducationUSA pendrive-ot kap ajándékba.
Időpont: 2010. március 31., szerda 16.30
Helyszín: Nagy László Terem, Eötvös Károly Megyei Könyvtár, Veszprém, Komakút tér 3.