Idén április 27 és 29. között 11. alkalommal kerül megrendezésre a Nemzetközi Hét a  Gazdaságtudományi Kar valamint az összefogás jegyében hozzá csatlakozó Pannon Egyetem összes kara és kampusza, a Pécsi Tudományegyetem, a Veszprém-Balaton 2023 Európa Kulturális Fővárosa és a CoolLaunch által.

A kialakult világjárványra való tekintettel, ez alkalommal kicsit más formában, mint ahogy eddig megszokhattátok. Mivel mindenképpen szerettük volna megtartani az eseményt, ezért az online lebonyolítás mellett döntöttünk. Ez azt is magával vonzza, hogy a lehetőségeink korlátozottak…  nem tudunk majd együtt főzni és megkóstolni külföldi hallgatóink különleges ételeit és a parkban játszott KUBB partik is elmaradnak, de ha kellően aktívak lesztek az itt felkínált programokban, akkor még egész különleges élményben is lehet együtt részünk!

27 April 2020 Monday

10:00 – FolkFashion: We start sharing the received images on FBE’s Facebook page and the community can vote for them.

10:00 – FolkSong: We start sharing the received videos on FBE’s Facebook page and the community can vote for them.

10:00 18:00 Ask The Prof – Facebook live conversation with Prof. Dr. Dirk-Jan F. Kamann and Dr. Edit Kővári on the CoolLaunch Facebook page.

28 April 2020 Tuesday

8:00 – Announcing DancingUniversity Challange.

18:00 18:30 Ask The Prof – Facebook live conversation with Dr. Péter Kondricz and Emese Várnai on the CoolLaunch Facebook page.

19:30 – Online FIRE Juggling SHOW – you can watch Dominik Glassl’s online fire juggling performance on the CoolLaunch Facebook page.

20:00 – Announcing Quarantine Art Challange

29 April 2020 Wednesday

18:00 18:30 Ask The Prof – Facebook live conversation with Alan Clarke and Dániel Szabó PhD Student on the CoolLaunch Facebook page.

30 April 2020 Thursday

18:00 18:30 Ask The Prof – Facebook live conversation with Salah Mohamed Ali and Róbert Vámos on the CoolLaunch Facebook page.