Hatalmas megtiszteltetés ért bennünket! Seal of Excellence díjban részesült a Mission4Pannon projektünk.

A Pannon Egyetem 30 partner és 9 támogató partner részvételével nemzetközi innovációs projektet nyújtott be a Horizon Europe: HORIZON-MISS-2022-CLIMA-01-06 kiírására.

A projektet a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara kezdeményezte, valamint a kar oktatója, Csizmadiáné Dr. Czuppon Viktória docens menedzselte.

A projekt a Mission4Pannon nevet kapta. A tervezett innovációs tevékenységek a Pannon biogeográfiai régió klímaváltozás kapcsán bekövetkező változásait helyezték a középpontba.

A projekt a költségvetési korlátok miatt nem kaphatott finanszírozást, azonban az Európai Bizottság Kutatás Fejlesztés és Innovációs részlege Seal of Excellence díjban részesítette. A független szakértőkből álló nemzetközi testület által végzett értékelést követően magas színvonalú projektjavaslatként ismerték el, egy rendkívül szigorú értékelési eljárás során, valamint más forrásokból történő finanszírozásra javasolták a pályázatot. Ezzel több további lehetőséget is megnyitva előttünk a szakmai munka folytatására.

Köszönjük az elismerést! A projektet összeállító csapatnak pedig gratulálunk a színvonalas munkához!