Remek csapatba nappalos recepciós, értékesítő kollégákat keres Balatonalmádiban a  Yacht Camping, azonnali kezdéssel, éves állásra. A pozíció betöltéséhez idegenforgalmi szakmai tanulmány vagy végzettség, valamint megbízható angol nyelvtudás előnyt jelent. Szakmai gyakorlat teljesítéséhez is várják a jelentkezést. Kölcsönös elégedettség esetén a szakmai gyakorlat után határozatlan idejű munkaszerződést ajánlanak.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet írásban a info@yachtcamping.hu e-mail címen.

Főbb feladatok:
– Vendégek fogadása, tájékoztatása, érkeztetése
– Foglalások rögzítése, ellenőrzése
– Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
– Telefonhívások kezelése
– E-mailek folyamatos feldolgozása, értékesítés
– Hírlevél kezelés
– Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:
– Vendégközpontú gondolkodás, barátságos, udvarias magatartás
– Kiváló kommunikációs készség
– Megbízható angol nyelvtudás, szóban és írásban
– Második idegennyelv ismerete előny, de nem feltétel
– Önálló problémamegoldó képesség, precizitás
– Megbízhatóság, alkalmazkodó készség

Amit kínálnak:
– Barátságos munkakörnyezet közvetlenül a Balaton partján
– Étkezés biztosítása kedvezményes áron
– Versenyképes jövedelem
– Munkába járás támogatása
– Önálló, változatos munkakör
– Remek csapat, szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség
– Hosszútávú munkalehetőség, éves állás

(Hirdetés feltöltve: 2022.04.01.)