Formáld Te a jövőt, kezdj karriert az energiaszektorban!
Csatlakozz a WONY mentorprogramjához, és a programban segítenek megismerni az ágazatot, és javítani a karrierlehetőségeidet.

• Azt hiszed, hogy az energiaszektor csak fiúknak való?
  • Attól félsz, hogy csak férfiak kaphatnak munkát ebben a szegmensben?
  • Úgy gondolod, hogy csak akkor van esélyed, ha mérnöki diplomával rendelkezel?

WONY mentorprogramja igyekszik lerombolni a mítoszokat és sztereotípiákat. Az egyesület célja, hogy növelje mindazon izgalmas, de nem annyira ismert állások ismertségét és láthatóságát, amelyeket ez az ágazat kínálhat a női szakemberek fiatal generációja számára. A tagok azért fogtak össze, hogy támogassák egymást és az egyetemet végzett női diplomások fiatal generációját, hogy elősegítsék a munkaerőpiacra való belépésüket, és növeljék karrierlehetőségeiket az energiaágazatban.

Ha mérnöki, jogi, közgazdasági, kommunikációs, nemzetközi kapcsolatok vagy bármely kapcsolódó területen tanulsz, legalább 2 félévet elvégeztél, és érdekelnek az energia- és klímakérdések, érdemes megfontolnod, hogy jelentkezz a 2023 őszi és 2024 tavaszi félévre szóló mentorprogramba. Akkor is jelentkezhetsz, ha most kezdted a pályafutásodat, és szeretnéd fejleszteni azokat a készségeket, amelyek elengedhetetlenek az ebben az iparágban való előrehaladáshoz. Az energiaágazatban széleskörű és sokrétű tapasztalattal rendelkező mentorok segíteni fognak, hogy:

• megismerd a kerrier lehetőségeidet
  • a személyes mentor ízelítőt nyújt az ágazat munkafolyamataiba
  • hálózatépítő rendezvényeken és a vezető energia- és éghajlat-változási konferenciákon vehetsz részt
  • fejlesztheted azon készségeidet és kompetenciáidat, melyek által nélkülözhetetlen lehetsz a munkaerőpiacon
  • az energiaágazat különböző szegmenseiben tevékenykedő tagjaink személyes tanácsadásában részesülhetsz

A jelentkezési határidő: 2023. október 10.

A jelentkezési lap kitölthető itt >>>

Az eredeti felhívás elérhető itt >>>

Fontos: csak akkor jelentkezz, ha a két félévben legalább 40 órát tudsz a program tevékenységeiben való részvételre fordítani!