Ha korrekt, pörgős, jól fizető nyári munkát keresel, ahol teljes rálátást kaphatsz a vendéglátás minden területére (modern konyha, változatos vendégkör, saját rendezvények, profi éttermi marketing) a Balaton egyik legkiemelkedőbb helyén, ez egy remek lehetőség!

Az idén 100 éves Sportszálló épületében működő Sport Terrace Tihany csapatbővítés céljából munkatársakat keres!
Amennyiben szeretnél a Balaton-parton, a keleti-medence teljes vízparti panorámája mellett fiatalos környezetben dolgozni, fontos neked a fejlődés, a baráti vendégkör, valamint szereted a vendéglátást, akkor küldd el fényképes szakmai önéletrajzod a sportterracetihany@gmail.com e-mail címre!

Nyitott pozíciók: felszolgáló, pultos, mosogató, konyhai kisegítő, szakács

Az állásokhoz tartozó elvárások:
– angol nyelv kommunikációs szinten (felszolgáló, pultos, bartender)
– szakmai tapasztalat
– vendéglátás szeretete
– önálló, tiszta munkavégzés
– teherbírás
– jó kommunikációs készség
– jókedv

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– több idegen nyelv ismerete
– egyéni szállás
– jogosítvány (B kategóriás)
– saját gépjármű

Amit kínálnak:
– fiatalos, lendületes, szakmailag felkészült, segítőkész csapat
– festői környezet
– éves vagy szezonális munkaviszony
– korrekt, bejelentett munkabér
– jól felszerelt, modern munkakörnyezet
– igény esetén szállás vagy lakhatási támogatás
– munkahelyi étkezés

(Hirdetés feltöltve: 2023.03.27.)