A Valeo független ipari csoport, amelynek tevékenységi köre teljes egészében az autóiparra koncentrálódik. Autóipari beszállítóként valamennyi autógyár partnere világszerte. A csoport a gépjárművek legkülönbözőbb kategóriáihoz tervezi, gyártja és értékesíti termékeit, és mára az észak- amerikai, európai és ázsiai piacok domináns autógyártóinak partnereként a világ legnagyobb autóipari beszállítóinak egyikévé vált. Mint technológiai vállalat, innovatív termékeket és rendszereket kínál, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. A Valeo világszerte 184 telephellyel, 20 kutatási, 35 fejlesztési, 15 elosztó központtal, 33 országban 111.600 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

A cég most logisztikai gyakornok pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

– Nyersanyagok és alkatrészek készletszintjének fenntartása
– Kapcsolattartás a beszállítókkal
– Vevői igényeknek megfelelő nyersanyagok és komponensek biztosítása
– Társosztályokkal való szoros együttműködés
– Elemzések, riportok készítése (Excel, SAP)
– Szállítások felkövetése
– Adminisztrációs feladatok ellátása

Amit biztosítanak:

– Nemzetközi környezetben használhatod angol nyelvtudásod
– Karrierépítési lehetőséggel várunk
– Hybrid munkavégzést biztosítunk számodra
– Valeoban szerzett tudás erős munkaerőpiaci helyzetet biztosít
– Vállalatirányítási rendszert elsajátíthatod (SAP), Excel függvények szakértőjévé válhatsz

Elvárások:

– Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
– Lendületes, proaktív hozzáállás
– Tanulásra való nyitottság
– Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdász területen (gazdálkodás-menedzsment, nemzetközi gazdálkodás, műszaki-menedzser)

Jelentkezni a allas@valeo.hu címen tudsz!

(Meghirdetve: 2021.12.03.)