13_GTK_kiadvany_016

A Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara ismét megrendezi nagy sikerű „Legyél a saját menedzsered!” kurzusát középiskolások számára.

A kurzus során a résztvevők olyan ismereteket szereznek, amelyek segítségével képesek lesznek hatékonyan menedzselni saját magukat, függetlenül attól, hogy milyen területen helyezkednek el tanulmányaik befejezése után. A kurzus tananyagát úgy állítottuk össze, hogy a tanultaknak a gyakorlatban is hasznát vegyék, akár a jövőben egy saját vállalkozás indítása során is.

A kurzus tartalma:

• Önismeret és önmenedzselés
  • Marketing alapjai
  • Projektmenedzsment
  • Vállalkozói ismeretek
  • Média alapismeretek (újságírói ismeretek, újságszerkesztés, TV műsor-készítés, sajtókapcsolatok)
  • Social media ismeretek
  • Forrásszerzés, pályázatírás
  • Grafikai ismeretek és kiadványszerkesztés alapjai
  • Fotózási ismeretek
  • Önéletrajzírás
  • Interkulturális tréning

A kurzus 2014. december 6-án indul, a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karán (8200 Veszprém, Egyetem u. 10., „A” épület).

A kurzuson történő részvétel ingyenes, s az elvégzését követően a diákok tanúsítványt kapnak.

A kurzusra bármely középiskola tanulója jelentkezhet a legyelamenedzsered@gtk.uni-pannon.hu e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2014. december 1.

Ha bármi kérdésed van a kurzussal kapcsolatban, a legyelamenedzsered@gtk.uni-pannon.hu e-mail címen felteheted.

Élj a lehetőséggel, vegyél részt az ingyenes kurzuson, s tanuld meg hatékonyan menedzselni magadat!

Kövess minket a Facebookon: www.facebook.com/legyelamenedzsered

GTK_LASM_plakát