A Dr. Kiss Consulting Kft, ajka környéki, francia tulajdonú, nemzetközi partnercégéhez keresi leendő kollégáját junior kontroller munkakörbe!

Remek csapat vár, ahol elkezdheted építeni a karrieredet. A folyamatosan fejlődő, gyártó vállalatnál lehetőséged lesz a pénzügyi vezető mellett dolgozni, elsajátítani a kontrollinghoz tartozó feladatokat, színesíteni eddigi tudásodat és jó szakemberré válni a pénzügy területén. Angol nyelvtudásodra szükséged lesz a mindennapos munkavégzés során.

Feladatok:
– Havi zárások előkészítése
– Heti és havi előrejelzések készítése
– Eredménykimutatások, mérlegek készítése
– Éves beszámolók készítésében való részvétel
– Visszacsatolások készítése a management részére
– Egyéb ad-hoc riportok készítése

Elvárások:
– Végzős diák szakirányon vagy friss diplomás (pénzügy, számvitel, gazdasági) vagy pályakezdő
– Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
– Számítógépes ismeretek (magas szintű Excel)
– Precizitás, lojalitás, motiváltság, fejlődésre való nyitottság

Amit ajánlanak:
-Versenyképes fizetés, juttatások
-Izgalmas feladatok
-Előrelépési lehetőség
-Hosszú távú karrierlehetőség biztosítása.

Amennyiben érdekel a pozíció, az alábbi e-mail címre várják fényképes önéletrajzodat:
mkauker@drkissconsulting.hu

Kérdés esetén a +36 20 519-85-90 telefonszámon érdeklődhetsz.

(Hirdetés feltöltve: 2023.06.14.)