A Kommunikációs Tanácsadók Nemzetközi Szövetsége, az ICCO nemzetközi versenyt indít az egyetemistáknak.

A szervezők november 4-ig várják a 2 fős csapatok jelentkezését (egyetemenként 1 csapat indulhat).

Az ICCO tagszervezetei által ma már több mint 3000 pr-ügynökséget foglal magába a világ minden tájáról: európai központtal működik, de afrikai, ázsiai, amerikai és ausztrál tagokkal is büszkélkedhet.

A verseny ingyenes és a csapatok itt tudnak regisztrálni >>>

A Magyar PR Szövetség számára kiemelten fontos az oktatás és a fiatalok támogatása. Idén másodszor rendezzik meg a Next Generation PR World Cup hazai előselejtezőjét, ahol 35 év alatti fiatalok versenyezhetnek, míg a PREXÁ-n idén először osztottak “Utánpótlás szakember” kategóriában díjat, ahol  a 35 évet még be nem töltött PR szakemberek nevezhettek.

Az ICCO mentoráláson felül, szeretnének az induló csapatoknak támogatást nyújtani hazai szakemberek segítségével.