_MLBKT_Clipboard07(1)A Magyar Logisztikai Beszerzési és Készletezési Társaság (MLBKT) 2000 óta minden évben meghirdeti diplomamunka pályázatát, amelynek célja, hogy felkutassa az év legtehetségesebb pályakezdőit a logisztika és az ellátási lánc menedzsment területein. Hallgatóink idén is szép sikereket értek el, így főiskolai/alapszak kategóriában Nagy Bálint Nemzetközi Gazdálkodás szakos hallgató 1. helyezést, Balogh Dóra Nemzetközi Gazdálkodás szakos hallgató 3. helyezést,  Németh Anikó Műszaki Menedzser szakos hallgatónk dicséretet, míg egyetemi kategóriában Tasner Dóra 3. helyezést ért el!
Nem ez az első eset, hogy jól szerepelnek hallgatóink: tavaly Volf Péter, korábban Házkötő Péter nyert első helyezést. Idén a díjakat ünnepélyes keretek között az MLBKT elnöke adja át az év logisztikai eseményén, az MLBKT 18. éves kongresszusán, 2010. november 10-én. Minden helyezett az ösztöndíj mellé meghívást kap az MLBKT éves kongresszusának ideje alatt megrendezésre kerülő hallgatói konferenciára, ahol a győztesek lehetőséget kapnak diplomamunkájuk bemutatására. A rendezvény helyszínén a helyezést elért pályamunkák poszterelőadás formájában is bemutatásra kerülnek. Kivonatukat megjelentetik az MLBKT szakmai folyóirata, a Logisztikai Híradó későbbi számaiban.

Eredményeikhez szívből gratulálunk!