Kíváncsi vagy a Pannon Egyetem diákjainak idei nyári amerikai kalandjaira, és érdekel, hogy milyen tapasztalatokkal  gazdagodhatsz egy USA-ban töltött nyár alatt? Szeretnéd tudni, milyen sok előnnyel jár egy néhány hónapos amerikai munkavállalás, és hogy mindez hogyan érhető el számodra is?

A CCUSA veszprémi csapata az American Cornerrel közös programot szervez  2009. november 4-én, szerdán amelyre a CCUSA-s programok idei és korábbi résztvevői mellett minden kedves érdeklődőt is szeretettel várunk.

A program során lehetőségetek nyílik arra, hogy meghallgassátok diáktársaitok fényképes élménybeszámolóit.

Ha a program felkeltette az érdeklődésedet, gyere el november 4-én, szerdán 16.30-kor a Megyei Könyvtárba!

Időpont: 2008. november 4. szerda 16:30
Helyszín: Eötvös Károly Megyei Könyvtár – Nagy László terem