A Luca Pacioli Egyesület idén harmadik alkalommal hirdeti meg a Bosnyák János Nemzeti Emlékversenyt a Kárpát-medence felsőoktatási képzésben részt vevő ifjúsága számára megszervezett számviteli-pénzügyi-adózási esettanulmányi vetélkedőt.

Szeretnél kitűnni hallgatótársaid közül, és a szakma jeles képviselői előtt bizonyítani a tudásodat, mindeközben pedig értékes nyereményekkel gazdagodni?

A nagy elismerésnek örvendő Bosnyák János Nemzeti Emlékversenyen mindezeken túl még életre szóló barátságokat is köthetsz határon innen és túl a kétnapos döntőben!

A versenyre olyan 3 fős csapatok jelentkezhetnek, amelynek minden tagja a versenyszabályzatban felsorolt felsőoktatási intézmény valamelyikének üzleti, gazdálkodástudományi vagy közgazdaságtudományi képzésén részt vevő, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, alap- vagy mesterszakos, nappali tagozatos hallgatója.

A verseny két fordulóból áll: az első forduló egy pénzügyi-számviteli-adózási esettanulmány csapatban történő megoldásáról szól, a második fordulóban pedig az esettanulmány megoldásának szakmai zsűri előtt történő prezentálását várja el a versenyzőktől.

A regisztrációs felület elérhető itt >>>

Regisztráció határideje: október 31.

Döntő: november 25-26.

A verseny fővédnöke Varga Mihály, Magyarország pénzügyminisztere. A verseny kiemelt együttműködő partnere az Ernst & Young Könyvvizsgáló Kft., fő támogatói az Andersen Adótanácsadó Zrt., az OTP Bank Nyrt., valamint a Budapesti Corvinus Egyetem Pénzügyi, Számviteli és Gazdasági Jogi Intézete.

Több mint 1 millió forint értékű összdíjazás!

I. helyezett csapat: nettó 450.000 Ft

II. helyezett csapat: nettó 360.000 Ft

III. helyezett csapat: nettó 210.000 Ft

Különdíj: a legjobban prezentáló csapat 150.000 Ft készpénz jutalomban részesül.

A verseny Facebook eseménye elérhető itt >>>

További információkért kövesd a Luca Pacioli Egyesület Facebook és Instagram oldalát!

Legyetek Ti is részesei szakmáink egyik legnívósabb szakmai versenyének!