1187005_618350394871244_1046057525_nHa érdekel a banki karrier, szeretnél Te is belelátni a bankok belső világába, kipróbálnád magad felelős gazdasági döntéshozóként és szívesen eltöltenél egy hétvégét Brüsszelben, akkor ajánljuk figyelmedbe a K&H diákkupa bankszimulációs versenyt, amely főiskolai és egyetemi hallgatók országos online bankszimulációs versenye.

Olyan diákokat várnak, akik érdeklődnek a pénzügyi szakma iránt, és szívesen kipróbálnák magukat egy országos megmérettetésen. A 3 fős csapatok bebizonyíthatják, hogy megállják a helyüket a pénzügyek területén vezetőként is.

Miért érdemes részt venni?

• szakmai fejlődés: megismerheted a banki és a biztosítói területek gyakorlati működését
  • a sikeres szerepléssel karrieredet is megalapozhatod a K&H Csoportnál
  • díjazás: brüsszeli hétvége, tabletek, vásárlási utalvány, Feldobox élménydoboz, székházlátogatás a középdöntős és döntős csapatoknak

Regisztrációs határidő: 2013. október 22.

További részletekért kattints ide!