sportágválasztó2013. szeptember 11-én, 14.00-20.00 óra között első alkalommal kerül megrendezésre egyetemünkön hagyományteremtő jelleggel a Testnevelési és Sport Intézet Sportágválasztó rendezvénye.

Közel 20 sportág és sporteszköz edzőkkel, szakmai tanácsadással és bemutatókkal.

A következő sportágak képviseltetik magukat: Aikido, Ju jitsu, Shotokan Karate, Taekwondo, Capoeira, Aerobic, Fittforma, Kangoo, SMR, Step togu, Dance Hall, Népek Táncai, Cheerleiders, Kettlebell, Ergométer, Balance, Hot Iron, TRX, Crossfit, Atlétika, Futás, Vívás, Falmászás, Úszás, Jóga és labdasportágak (Labdarúgás, Kosárlabda, Kézilabda, Röplabda).

Várunk mindenkit a Tornacsarnokban! Hozd el barátodat/barátnődet és válasszatok együtt sportágat! Töltsetek el egy izgalmas, programokkal teli délutánt fergeteges hangulatban! Nem fogjátok megbánni!

A félév során kipróbálhattok akár minden nap vagy minden héten mást, hisz amiért megküzdetek, senki nem veszi el tőletek. Ne feledjétek, a sport a tanulásban is segít! 🙂

NÉZD MEG! SZERESD MEG! VÁLASZD KI!