Fotó: Neményi Dávid

MEGÉRKEZTEK! Egytől egyig!

Itt vannak a 2011. őszi félév nemzetközi diákjai.
Van, aki már hetek óta élvezi a nyárias veszprémi levegőt, van, aki pedig éppen csak a napokban érkezett. Van, aki néhány országon utazott keresztül, hogy eljusson ide, van, aki pedig az óceánon túlról érkezett. Mostantól pedig a Kar folyosóján is bármikor összefuthattok velük.

Erasmus programmal Finnországból, Franciaországból, Lengyelországból, Németországból, Portugáliából és Törökországból érkeztek hallgatók.

Egyetemi alap- és mesterképzésre pedig az Amerikai Egyesült Államokból, Iránból, Kamerunból, Litvániából és Nigériából fogadhattunk diákokat.

Kívánunk külföldi hallgatóinknak sikeres félévet és kellemes veszprémi napokat. Reméljük, hogy rengeteg tudást és élményt gyűjtenek össze itt tartózkodásuk alatt, amelyet mind a szakmai-, mind a magánéletben hasznosítani tudnak.