Kedves Hallgatók!

A 2011-2012. tanév, 1. félévében, azaz a következő félévben az őszi STATISZTIKA tárgy 01. számú csoportja, gyakorlata új kihívásokat tartalmaz az érdeklődők számára.

Ebben a csoportban kevesebb rutinfeladattal és több esettanulmánnyal fogunk foglalkozni. Az esettanulmányok a mindennapi alkalmazáshoz közeli, a valós feladatok nehézségeivel is rendelkező feladatok lesznek. A nagy esettanulmányok kidolgozása egyénileg vagy néhány fős munkacsoportban projektként oldható meg. A projektekről beszámolót kell készíteni, majd bemutatni. A féléves értékelésbe a projektmunkák beszámítanak.

A csoportot minimum 10 maximum 25 fővel indítjuk.

Akit ez esetleg érdekel, az a Neptunban vegyen fel egy gyakorlatot és az első héten eldönti, hogy csatlakozik-e az 01. számú kurzushoz.

Dr. Telcs András
tanszékvezető