Forrás: Vinni123

Egyetemünk Közművelődési Titkársága újra meghirdeti az Egyetemi írópályázatot az alábbi kategóriákban:

1. Vers
  2. Novella, mese

Pályázati feltételek:

• A pályázaton a Pannon Egyetem polgárai vehetnek részt.
  • Minden pályázó legfeljebb kettő alkotást nyújthat be kategóriánként; egy-egy írásmű terjedelme nem haladhatja meg a tíz gépelt oldalt (12-es betűnagyság, szimpla sortávolság).
  • A pályázatokat gépelt, nyomtatott formában, zárt borítékban kell eljuttatni a Pannon Egyetem Közművelődési Titkárságára (cím: 8200 Veszprém, Egyetem út 10. E épület 1. emelet) postai úton vagy személyesen.

A legfeljebb tíz karakterű jeligével ellátott borítéknak tartalmaznia kell:

• a pályaműveket 4 példányban
  • egy kisalakú zárt borítékot, amelyben a pályázó teljes neve, pontos címe, elérhetősége (telefon, e-mail) egyetemi státusza (hallgató, dolgozó) szerepel

Kérjük a pályaműveket e-mailben is eljuttatni (word dokumentumként csatolva) a kozmuv@almos.uni-pannon.hu címre!

A pályázatok leadási határideje: 2011. április 26. kedd.