A Pannon Egyetem a 2021. évi Tématerületi Kiválósági Program Nemzeti Kutatások alprogram keretében megvalósuló TKP2021-NKTA-21 azonosító számú „Környezetterhelés jelentős mértékű csökkentésére irányuló innovatív technológiák fejlesztését (és elterjesztését) megalapozó kutatások” című projekt keretében Környezeti számvitel workshopot szervez, melyre tisztelettel meghívja Önt.
A Környezeti számvitel workshop rendezvény célja, hogy a témában érintett vállalatokat felkérje a jó gyakorlataik bemutatására, azokat összekösse az elméleti szakemberek kutatási munkájával és eredményeivel.

Időpont: 2023. február 27. 11.00 órai kezdéssel
Helyszín: Veszprém, Egyetem utca 10. E épület, Pannon Köztér

A workshop programja:

11.00 – 11.10 Megnyitó:

Dr. Molnárné Dr. Barna Katalin (Rektorhelyettes, egyetemi docens, Pannon Egyetem Veszprém, Számvitel és Pénzügy Intézeti Tanszék)

11.10 – 11.30 Van új a nap alatt? A körforgásos gazdasági modellben rejlő lehetőségek

Dr. Németh Kornél (Intézetigazgató, egyetemi docens, Pannon Egyetem Nagykanizsa – Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központ, Alkalmazott Gazdálkodástani Intézet)

11.35 – 11.55 Kutatási eredmények – Alkalmazott controlling eszközök a vállalati gyakorlatban

Dr. Fekete-Berzsenyi Hajnalka (Egyetemi docens, Pannon Egyetem Veszprém, Számvitel és Pénzügy Intézeti Tanszék)

12.00 – 12.10 Kávészünet

12.10 – 12.30 Bioüzemaganyok jelene és jövője az Európai Unióban

Keresztényi Áron – ExxonMobil (Supervisor – US Unconventional Contract Management, Global Gas Optimization and Trading, Upstream)
Békési Márton ExxonMobil (Manager, Biofuels Commercial Operations)

12.35 – 12.55 Fenntarthatóság és kontrolling

Bertus Éva Controlling csoportvezető Continental Automotive Hungary – Pető János Continental Automotive Hungary

13.00 – 13.30 Kerekasztal beszélgetés

13.30 – 14.15 Ebéd

„A TKP2021-NKTA-21 azonosítószámú projekt a Kulturális és Innovációs Minisztérium Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Alapból nyújtott támogatásával, a 2021. évi Tématerületi Kiválóság Program pályázati program finanszírozásában valósult meg.”

A program hivatalos meghívója elérhető itt >>>