lidl42010. szeptember 30-án a logisztikai menedzsment mesterszakos, a vezetés és szervezés mesterszakos hallgatók valamint a székesfehérvári logisztikai műszaki menedzser asszisztens FSZ –es képzésben részt vevő hallgatók tanulmányi kiránduláson vettek részt a LIDL logisztikai központjában Székesfehérváron. Az Európa szerte ismert, német Lidl vállalat 2004-ben kezdte meg magyarországi terjeszkedését, így ma már hazánkban is rendkívül kiterjedt bolthálózattal és jelentős nagyságú logisztikai központokkal rendelkezik.

A tanulmányi látogatás során a hallgatók tájékoztatást kaptak a létesítmény történetéről, a logisztikai központ működéséről, – így az áru beérkezésről, bevételezésről, raktározásról és a kiszállítás folyamatáról, valamint a beszállítók kiválasztásáról, és az inverz logisztikáról.

Köszönjük vállalati partnerünknek a lehetőséget hallgatóink gyakorlati ismereteinek bővítéséért!

Pató Gáborné Dr. Szűcs Beáta