TréningFejleszteni szeretnéd a kommunikációs készségeidet?

Érdekelnek a legújabb prezentációs technikák? Tudni szeretnéd, mitől jó egy prezentáció?

Kíváncsi vagy a hatékony stresszkezelés módszereire?

Ha bármelyik kérdésre igen a válaszod, ott a helyed a Gazdaságtudományi Kar „Kommunikációs, prezentációs és stresszkezelési kurzusán”.

Időpontok:
2016. október 7., 14., 21., 28.
2017. március 3., 10., 17.

A kommunikációs készségeket is feljesztő kurzust ajánljuk minden TDK-n résztvevő hallgató figyelmébe, ezzel hozzájárulva a hallgatók sikeresebb prezentációjához is. De azokat a hallgatókat is szeretettel várjuk, akik nem TDK-znak.

A kurzus oktatói: Dr. Kővári Edit és Dr. Gyurácz Németh Petra

A plakát letölthető itt. >>>

A program a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara által elnyert “Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatására” címmel kiírt pályázat keretében támogatást nyert „Hallgatói tudományos munka támogatása” című projekthez (NTP-HHTDK-16-0040) kapcsolódóan valósul meg.