2019. szeptember 27-én, a Kutatók Éjszakáján ismét megszerveztük “Gazdálkodj okosan!” checkpoint vetélkedőnket középiskolások számára.

A program idén is népszerű volt, 9 középiskolából 14 csapat, közel 60 diák jelentkezett a versenyre.

A csapatok idén egy fiktív szálloda működtetésén keresztül ismerhették meg a gazdaság fontos területeit, valamint a kar szakjait. A diákok izgalmas pénzügyi, menedzsment, közgazdasági, marketing és általános műveltségi feladatok megoldása során betekintést nyerhettek a szálloda működésébe.

A verseny eredménye:

1. HELYEZETT: a VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnázium „A legjobb kínálat” csapata, melynek tagjai: Babati Zsuzsanna, Balogh Bernadett, Szigeti Zsuzsa, Véber Liza

2. HELYEZETT: a várpalotai Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola „Thuri Elit” csapata, melynek tagjai: Beleznai Krisztián, Gombkötő Celesztina Lídia, Mekota Martina

3. HELYEZETT: az ajkai Fekete István Vörösmarty – Mihály Általános Iskola és Gimnázium „TOÁS” csapata, amelynek tagjai: Ács Roland, Csalló Dániel, Harmati Mátyás, Lajos Jázmin

A helyezetteknek és minden résztvevőnek ezúton is gratulálunk, köszönjük a részvételt!

A programon készült képek megtekinthetők itt. >>>