FH JOANNEUM Egyetem Bad Gleichenberg-i kampusza új Nemzetközi Programot hirdet a 2021-es nyári szemeszterre. A Graz-tól egy órányira elhelyezkedő fürdőváros angol nyelven kínál kurzusokat 3 különböző intézményükben:

– “Health in Tourism Management” – Mrs. Elisabeth Fattinger / elisabeth.fattinger@fh-joanneum.at

– “Dietetics”  – Manuela Tooma / manuela.tooma@fh-joanneum.at

– “Occupational Therapy” – Mrs. Katrin Pechstädt / katrin.pechstaedt@fh-joanneum.at

Ha kérdésed merül fel a program tudományos vonatkozásaival (kurzusok vagy szakmai gyakorlatok megválasztásával), kapcsolatban, a fenti személyek elérhetőségeit igénybevéve kaphatsz választ.

A lehetőség a szállást is magában foglalja, mely a kampusztól mindössze 5 perc sétára helyezkedik el, valamint segítséget nyújt a hallgatóknak közös tanulásra a „Buddy” program által.

Jelentkezési határidő 2020. november 1.

A Nemzetközi Programra való jelentkezés lépéseit és minden fontos információt megtalálsz a program brosúrájában, mely letölthető itt. >>>

A fenti ajánlat Erasmus + keretében is elérhető.

Erasmusról érdeklődni személyesen Adorján Kolosnál a Nemzetközi Irodában vagy az alábbi email címeken lehet: