PályázatA Pannon Egyetem pályázatot hirdet új egyetemi logó és szlogen tervek készítésére.

A pályázóktól olyan egyedi terveket várunk magyar nyelven, amelyek kifejezik a Pannon Egyetem által képviselt értékeket, intézményünk szellemiségét, a regionális közéletben és a magyar felsőoktatásban betöltött szerepét. A pályázat keretében szöveges, képi és vegyes terveket egyaránt várunk, a logó és a szlogen terveket külön értékeljük.

A pályázat egyfordulós, a felhívásra egyetemi polgárok (hallgatók és egyetemi alkalmazottak) pályázhatnak, nevezési díj nincs.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2015. október 11. vasárnap éjfél.

A pályázati összdíjazás 100.000 Ft, amely összeg a nyertes logó és szlogen tervek között egyenlő arányban kerül felosztásra.

A pályázattal kapcsolatos tájékoztatást a Rektori Titkárság PR, Marketing és Nemzetközi Kapcsolatok Csoport az alábbi elérhetőségeken biztosít:

A pályázati kiírás megtekinthető itt.