Campus MundiÚj, Campus Mundi nevű ösztöndíjprogramot indított el az Emberi Erőforrások Minisztériuma. A program célja többek között a felsőoktatás minőségének javítása és a végzett hallgatók foglalkoztathatóságának elősegítése.

„A Campus Mundi ösztöndíjak mindegyikében közös, hogy a nemzetközi mobilitást támogatja, tehát főként külföldi tanulmányutakat kínál.

Jövő szeptember végéig megvalósuló rövid tanulmányi utat kínál ez a pályázat. Országtól fűggően napi akár 24.800 forinttal is támogathatják a győztest. Emellett utazási támogatást is ad a program. A határidő október 20.

Október 20-ig kell jelentkezni a külföldi szakmai gyakorlatot támogató pályázatra. Ez a legalább 2 aktív félévet lezárt hallgatóknak szól – mester- és doktori képzésen legalább 1 félév. A maximum támogatás összege 277.200 forint.” (Forrás: eduline)

További részletek:

CAMPUS MUNDI ÖSZTÖNDÍJ RÖVID KÜLFÖLDI TANULMÁNYÚTHOZ >>>