Gondoltál rá, hogy külföldön végezd el a szakmai gyakorlatodat? Mint már korábban, úgy idén is, 2023 április 1 és október 8. között is lehetőséget kínál erre a Maribori Egyetem Nemzetközi Irodája.

Milyen feladatok várnak?
– Külföldi partnerekkel, egyetemekkel és intézményekkel való kapcsolattartás
– Adminisztratív feladatok az Erasmus-sal érkező és kiutazó hallgatókkal kapcsolatban
– Nemzetközi projektekben való részvétel

Mit nyújt a lehetőség?
– Minden a diákoknak járó kedvezményben részesülsz (pl. étkezési bónok, könyvtárhasználat)
– Kellemes nemzetközi környezetben dolgozhatsz
– Élhető és fiatalos atmoszférát Maribor városában

Mi kell a jelentkezéshez?
– Legalább B2-es szintű angol nyelvtudás (legyél magabiztos írásban és élő beszédben is!)
– Felhasználói szintű ismereteid legyenek
– Legyél nyitott, kommunikatív és pozitív hozzáállású
– Nemzetközi tapasztalatok előny jelenthetnek!

Jelentkezési határidő: 2023. február 28.

Küld el angol nyelvű fényképes önéletrajzodat a következő címre: feb.international@um.si

A gyakorlat fizetést nem nyújt, viszont elérhető hozzá az Erasmus+ pályázati lehetőség!

Jelnetkezz személyesen Adorján Kolosnál a Nemzetközi Irodában, vagy az erasmus@uni-pannon.hu e-mailcímen.