Tudni szeretnéd, hogy a tudományos kutatótevékenység milyen szerepet játszik a munkaerőpiaci helytállásra való felkészülésben? Csatlakozz hozzánk 2022. június 9-én 14:00- tól, és kiderül!

„A tudományos kutatótevékenység szerepe a munkaerőpiaci helytállásra való felkészülésben” című kötetlen beszélgetésen Molnár Gábor osztja meg velünk tapasztalatait.

Helyszín az A/104-es terem (Egyetem u. 10., A épület, 1. emelet, Gazdálkodási Intézet)

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a daniel.zoltan@gtk.uni-pannon.hu címen lehetséges 2022. június 6-ig.

A program az NTP-HHTDK-20-0026 azonosító számú „A hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik támogatása” c. projekt keretében valósul meg.