Tölts el egy kellemes estét a Kutatók Éjszakáján a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karán, ahol érdekes (és gyertyafényes) előadásokkal, valamint egy pohár finom borral várunk, melyet együttműködő partnerünk, a Koczor Pincészet biztosít vendégeink számára.

Időpont: 2019. szeptember 27. (péntek), 19:00-21:15

Helyszín: Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar, 8200 Veszprém, Egyetem u. 10., A épület, földszint, A/3-as terem

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Regisztráció a kommunikacio@gtk.uni-pannon.hu e-mail címen 2019. szeptember 26-ig. Kérjük, a választott előadások címét is add meg a regiszrtáció során. Köszönjük.

Minden érdeklődőt várunk szeretettel!

Előadások:

19:00-19:30 Különleges szállodák a világban – Dr. Gyurácz-Németh Petra

A jégszállodáktól a butikhotelekig, avagy különleges szállodák a világ körül.

19:35-20:05 A bor- és gasztroturizmus csodái – Dr. Sulyok Judit

Izgalmas kirándulásra hívunk a bor- és gasztroturizmus ízes, illatos világába!

20:10-20:40 Milyen lesz a jövő munkahelye? – Biermann Margit

Lehet, hogy csak napi 4-6 órát fogok dolgozni? Csúszda, darts és csocsó is lesz a munkahelyemen? Otthonról is végezhetem a munkámat? Tényleg egy robot lesz a munkatársam?

20:45-21:15 Westeros urai vs mai vezetők – A kváziközépkor tanulságai a vezetésben – Szentes Balázs

„Lannister, Targaryen, Baratheon, Stark és a Tyrell küllők egy forgó kerékben. Néha ez van fölül, néha meg amaz. De valójában ugyanaz a sors vár mindannyiukra.” De vajon milyen menedzser típusok a szereplők? Milyen menedzsment módszerek jelennek meg a Trónok Harcában? Előadásunkból kiderül! Rajongóknak kötelező!