Úgy érzed, hogy tudnál segíteni hallgatótársaidnak? Szeretnéd egy érdekes és izgalmas feladatkörben kipróbálni magad? Érdekel, hogyan tudsz könnyebben boldogulni egyetem alatt és után?

Ha első, vagy másodéves alapszakos, vagy elsőéves mesterszakos hallgató vagy a PE GTK-n, ha mélyebben foglalkoztat az, hogyan lehetsz sikeres az egyetemen és utána, és úgy érzed, tudnál segíteni hallgatótársaidnak is, akkor csatlakozz csapatunkhoz!

Kortárs mentor programot indítunk a 2015/16-os tanév második félévétől.

Amit kínálunk:

• kétnapos önismereti tréning, ami felkészít a mentori feladatokra is
  • ingyenes részvétel a Pentor program eseményein
  • mentori tanúsítvány, amely egyrészt előnyt és plusz pontokat jelent a Szakmai, tudományos, közéleti ösztöndíj pályázaton, és a hasonló programoknál, másrészt az önéletrajzodban is fontos pont lesz az önkéntes munka és tanórán kívüli tevékenység címszó alatt
  • saját érdeklődéshez igazított feladatok
  • folyamatos szakmai támogatás

Milyen jelentkezőket keresünk?

• Akik érzékenyek saját, és mások problémái iránt, és azok megoldására törekszenek
  • Akiket érdekel a jövőjük, és tesznek azért, hogy az elképzeléseik szerint alakuljon
  • Akik jól érzik magukat csoportmunkában, de ha szükséges, tudnak önállóan is dolgozni

Jelentkezni az editkovari@gtk.uni-pannon.hu, vagy a kigyos.t@gmail.com email címen lehet, kérlek írd meg szakodat, és évfolyamodat.

Jelentkezési határidő: 2016. március 10.