GTK Elsős Információs Nap2017. szeptember 5-én (kedden) 13.30 órától a nappali tagozatos elsős hallgatók részére GTK Információs Napot tartunk az A épület A/2 előadótermében, ahol központi tájékoztatók hangzanak el a Kar és az egyetem működéséről, a hallgatói ügyintézés menetéről, a Kar kínálta lehetőségekről, ösztöndíjakról, nyelvoktatásról, tehetségmenedzsmentről.

Programterv:
– Dr. Kovács Zoltán dékáni köszöntője
– Gál Balázs mb. oktatási igazgató tájékoztató előadása
– Dr. Balogh Ágnes oktatási dékánhelyettes tájékoztató előadása a tanulmányi ügyekről
– Dr. Kővári Edit tájékoztató előadása a Pentor Programról
– Vajda Tünde kommunikációs vezető tájékoztató előadása a kar által kínált lehetőségekről
– Szakvezetői tájékoztatók

Az Információs Napon a központi előadásokat követően szakvezetői tájékoztatók is lesznek, amelyeken az adott szakkal kapcsolatban hangzanak el hasznos tudnivalók.

AZ INFORMÁCIÓS NAPON TÖRTÉNŐ RÉSZVÉTEL RENDKÍVÜL FONTOS AHHOZ, HOGY AZ ELSŐS HALLGATÓK KÖNNYEBBEN BOLDOGULJANAK TANULMÁNYAIK SORÁN, EZÉRT MEGJELENÉSÜKRE SZÁMÍTUNK!

A szaktájékoztatók helyszíne:

✔ Emberi erőforrások BA: A épület A/4 terem
✔ Kereskedelem és marketing BA, FOKSZ: A épület A/3 terem
✔ Gazdálkodási és menedzsment BA, FOKSZ: A épület A/8 terem
✔ Műszaki menedzser BSc, MSc: A épület A/5 terem
✔ Nemzetközi gazdálkodás BA és BA és Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás MA: A épület A/6 terem
✔ Pénzügy és számvitel BA, FOKSZ, Számvitel MA: A épület A/1 terem
✔ Turizmus-vendéglátás BA, FOKSZ, Turizmus-menedzsment MA: A épület A/2 terem
✔ Vezetés és szervezés MA: A épület A/7 terem
✔ Ellátásilánc-menedzsment MA: A épület A/03 terem

A levelező tagozatos elsőévesek információs napjáról a későbbiekben tájékoztatjuk az érintetteket.