Világjáró KlubIsmét megrendezésre kerül a Világjáró Klub – Fényképes élménybeszámoló a Központi Kollégium földszinti tanulójában (8200 Veszprém, Egyetem u. 12.).

Előadás címe: Tájfutó VB rendezése Trondheimban
Időpont: 2016. október 25., kedd 18:00
Előadó: Palumbi Edit, földmérő mérnök, hobbi tájfutó

Hogy kinek jut eszébe három gyermekes anyukaként Norvégiában önkénteskedni a Tájfutó VB rendezésében? Előadónk, Palumbi Edit nemcsak a tájékozódási sportok alapjairól mesél majd nekünk, hanem Göteborg, Stockholm, Oslo és Trondheim érdekes látnivalóit is bemutatja. Emellett megosztja velünk praktikus tanácsait is arról, hogy a gyanútlan utazó hogyan tarthatja költségeit a lehető legalacsonyabb szinten egy viszonylag drága célországban. Aki velünk tart, természetesen arra is választ kap majd, hogy egész pontosan milyen is az a bizonyos „északi mentalitás”.