Kazak gyerekek

Ismét megrendezésre kerül a Világjáró Klub – Fényképes élménybeszámoló a Központi Kollégium földszinti tanulójában (8200 Veszprém, Egyetem u. 12.). 2015. február 25-én, szerdán 19:00 órától „Hét év Kínában – egy tanár szemével” címmel Baranyi Zsuzsanna, angol-matematika szakos tanár tart előadást.

Az északnyugat-kínai Xinjiang (Hszincsiang) tartomány varázslatos természeti adottsága, színes és egzotikus nemzetiségei egy olyan ezerarcú világot tárnak elénk, amely ellenállhatatlanul is megismerésre csábítja az utazót.

Zsuzsanna az egyetem elvégzése után egy szál hátizsákkal és egy nehézsúlyú fényképezőgéppel vágott neki Kínának. Miközben a kenyerét matematika és angol tanításával kereste, az iskolai szünetekben lehetősége nyílt utazgatni és olyan helyekre is eljutott, ahová külföldiként nagyon kevesen merészkednek. Útikalauzunkként ezen élményei közül ragad ki néhányat a teljesség igénye nélkül.

Mindenkit sok szeretettel, szerencsesüteménnyel és teával várunk!
Hogy még otthonosabban érezd magad, hozd el kedvenc bögrédet is!

Kalandorok ne kíméljenek!

Tarts velünk a Facebookon is: https://www.facebook.com/VilagjaroGTK