Szakmai gyakorlat Herenden„Minden munkáltató humán stratégiájának meghatározó eleme, hogy versenyképes munkaerőforrással rendelkezzék, ezzel is előnyre szert téve versenytársaihoz képest.

A jövő munkavállalóit a mában kell keresni! Ebből az elgondolásból kiindulva a Herendi Porcelánmanufaktúra örömmel kapcsolódott a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának duális és gyakornoki képzési rendszeréhez.

Olyan kollégákra van szükségünk, akik gyökerekkel és szárnyakkal rendelkeznek! A gyökereket az egyetemről hozott tudás adja, a szárnyakat pedig a munkáltató biztosítja. A Pannon Egyetemről hozzánk került fiatal diplomások szakismereteiken túl empatikusak és emberségesek, akarnak és képesek fejlődni, innovatívak és nyitottak a világra, rugalmasak és konstruktívak, hozzáértőek és befogadóak, vállalati kultúránkba szívesen illeszkednek be, egyúttal képesek a felelősségvállalásra.”

Dr. Simon Attila
vezérigazgató