A címben megjelölt pozícióra várja a cég a jelentkezőket, kitétel, hogy a felsőoktatásban részt vevő vagy már diplomával rendelkező egyén legyél és középfokon tudj angolul! 2 hely is szabad, így az esélyeid is magasabbak!

Feladatok:
– A jóváhagyásra váró szállítói számlák nyomon követése
– Szállítókkal való kapcsolattartás, levelezés, szállítók pénzügyi kérdéseinek megválaszolása
– Szállítói számlák kezelése, szállítói számlák megrendeléssel / szerződéssel való összevetése, egyezés esetén megrendeléshez / szerződéshez való hozzárendelése, eltérés esetén jóváhagyásra továbbítása
– Könyvelési folyamatok monitorozása és utókövetése
– Havi zárásokban való aktív részvétel
– Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:
– Pénzügy és számvitel területen szerzett releváns iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előny)
– Releváns munkakörben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
– MS Excel gyakorlati ismeret
– SAP ismeret, tapasztalat előny