Nem kell aggódnod a távolság miatt. Találkozz az Ernst & Young-gal online! Most 2 eseménnyel is készültek számodra, ami által megismerheted, milyen EY-osnak lenni és mi vár rád, ha náluk kezded a JournEY-d.

Jövő Alakítók: Karrier a holnap gazdaságában – WEBINAR

Időpont: 2020. május 4., hétfő, 17:00 órától

Légy az átalakulás nyertese! Hogyan? Most lehetőséged nyílik, hogy megismerd az EY üzletágait, és első kézből hallhass arról, hogyan reagál az EY a változásokra.

Kikkel találkozhatsz? Partnereik és Associate Partnereik mesélnek a jelenlegi üzletági helyzetről, kihívásokról és a jövőről.

– Bartha Zsuzsanna – EY Magyarország, Könyvvizsgálati szolgáltatások, Partner
– Hoós János – EY Magyarország, Pénzügyi kockázatkezelés, Associate Partner
– Lázár Gábor – EY Magyarország, HR igazgató
– Módos András – EY Magyarország, Nemzetközi adózás , Associate Partner

Csatlakozz a párbeszédhez és regisztrálj! >>>

Your JournEY starts at PE jobinar

Május 12-én lehetőséget kapsz, hogy olyan EY-os kollégákkal beszélgess online, akik szintén a Pannon Egyetemen végezve kezdték el a cégnél a karrierjüket.

Balajti Nikolett, Cser Martina, Életes Anikó és Varga Csanád arról mesélnek Neked, hogyan alakult az útjuk a Pannon Egyetemről egészen az EY épületéig. Érdekel?

Időpont: 2020. május 12., kedd, 17:00 órától

Regisztrálni a Go To Webinar felületén tudsz: https://bit.ly/jobinar_PE

Találkozz velük a Virtuális Állásbörzén, ahol személyesen is megismerheted őket és az EY-os mindennapjaikat.