Turizmus-vendéglátás hallgatók jelentkezését várja a balatonalmádi székhelyű Terasz strandbüfé.

Elkötelezettek mind a friss alapanyagok, a helyi termelők és az elégedett vendégek iránt.
A hagyományos strandételek megújítása mellett nagy hangsúlyt fektetnek a kávé minőségére és italkínálatukban a balatoni borok és helyi kézműves sörök és termelői gyümölcslevek, szörpök is szerepelnek.

A napi rutinon kívül megismerkedhetsz még:

– egy vendéglátóhely létrehozásához szükséges tervezési feladatokkal

– az üzemeltetés menetével (beszállítók kiválasztása, árurendelés, humán erőforrás toborzás, kínálat összeállítása, marketing és kommunikáció)

A következő pozíciók állnak nyitva a jelentkezők előtt:

Kasszás

Feladatuk, hogy a vendégeknek segítsenek a választásban, kezeljék a kasszát és a nap végén leszámolják a bevételt. Sokat tanulhatsz az ételekről, italokról, allergénekről és a különböző értékesítési technikákról. Valamint megtanulod a nap végi zárás menetét.

Italpultos

Feladatuk az italok szakszerű elkészítése és kiadása, a pult és a gépek rendben tartása. Emellett a szükséges alapanyagok beszerzésébe és a beszállítókkal való kapcsolattartásba is bepillantást nyerhetsz.

Konyhai kisegítő

Lévén, hogy elsősorban street food ételeket kínálnak, a vendéglátás ezen szegmensére lesz nagyobb rálátásod. Nem csak azt sajátíthatod el, hogy ezek az ételek milyen alapanyagokból és hogyan készülnek, de azok beszerzéséről és az ehhez tartozó kommunikációról, valamint az értékesítésre irányuló marketing folyamtokról is kapsz információt.

Felszolgáló

Az elkészült ételek eljuttatása a vendégekhez és az értékesítési terület rendben tartása a fő feladatuk, de minden másik munkafolyamatba is belefolynak, megtanulhatják az üzletvezetés alapjait a gyakorlatban is. Emellett kommunikációs és problémamegoldó készségeiket is kamatoztathatják.

Elvárások:

– tudj csapatban és önállóan is dolgozni

– legyél igényes a munkádra és tudj rendet tartani magad körül

– a vendégekkel legyél nyitott fontos, hogy a mosolygás se essen nehezedre

– legalább egy idegen nyelvet tudj (társalkodási szinten)

Amit kínálnak:

– fiatal(os) kollégák

– tanulási, fejlődési lehetőség

– Balaton parti munkahely

A tervek szerint május elejétől  illetve szeptember-októberben hétvégénkként (péntek-vasárnap), a nyári szünetben pedig minden nap nyitva tartanak, amennyiben a járványhelyzet ezt nem írja felül.

Ha gyakorlati helyet keresel és felkeltette az érdeklődésedet az ajánlat, akkor fényképes önéletrajzoddal, a betölteni kívánt pozíciót valamint a kezdésre és a bérezésre való igényedet megjelölve jelentkezz a terasz@almaditerasz.hu címen.

(Hirdetés feltöltve: 2021.04.14.)